O nas

Dowiedz się o nas więcej

kim jesteśmy

E-Asystentka.pl sięga swoją historią roku 1998, kiedy to w formie działalności gospodarczej została założona przez Annę Szubert.

Dziś to firma o ogólnopolskim zasięgu, o wysokiej rozpoznawalności na rynku, specjalizująca się w rekrutacjach i rozwoju kadry administracyjnej.

Nasza misja

Naszą misją jest wspierać naszych Klientów w rekrutacjach i zatrzymaniu najlepszych ludzi poprzez szkolenia dedykowane administracji.

Wizja

Nasza wizja jest wspaniała- być lekarzem kiedy pojawia się problem w sekretariacie, być dla Klienta lekiem o szybkim działaniu, uwolnić Klienta od zmartwień kto zastąpi długoletnią i wspaniałą Asystentkę.

Klienci

Wśród naszych Klientów znajdziecie Państwo duże firmy o międzynarodowym charakterze, średnie, prężne firmy o regionalnym zasięgu, ale również małe kilkuosobowe firmy, które zważywszy na ograniczoną liczbę pracowników, nie mogą pozwolić sobie na błędy rekrutacyjne. Znajdziecie również Państwo firmy posiadające swoje działy HR i takie, które ich nie posiadają; Klientów z branży chemicznej, finansowej ale też agencje kreatywne czy kancelarie prawne.

Żywym dowodem na uznanie w branży są zlecenia poszukiwania asystentek przez międzynarodowe firmy headhunterskie.

Mówiąc krótko: wśród naszych Klientów znajdziecie Państwo firmę, którą znacie osobiście i która może udzielić nam rekomendacji.

Dołącz do grona naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie!

Zobacz pozostałe oferty

Zobacz wszystkie